Markanıza nasıl yardımcı olabiliriz?

Pam Ajans Resmi Meta ve Google Partner Ajansıdır.

Aylık Reklam Harcaması

Ortalama Ciro

Pam Ajans Kimdir? Hakkımızda...

2016’dan bugüne edindiğimiz yurt içi ve yurt dışı tecrübelerimiz ile markanızın tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sizin için dijital dünyanın zorlu yollarındaki tüm çukurları kapatıyor, yolculuğunuza eşlik ediyoruz.

E-ticaret stratejilerimizi geliştirmek için dünyadaki tüm gelişme ve trendleri yakından takip ediyoruz. Markanıza özel stratejileri oluşturuyor yüksek başarı için gereken çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır dijital dünya ile içli dışlıyız. Markalarımızın a’dan z’ye tüm süreçlerini yönetiyor ve marka bilinirliğini arttırıyoruz. İşimizi severek yapıyor, bu mutluluğumuzu hem markanıza hem de size yansıtıyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Markalara e-ticaretten korkmamalarını göstermek, geleceğin yatırımını şimdiden sağlatmak amacımız. Dijital serüveninize eşlik ediyor, dijitaldeki performansınızı yükseltmek için çok çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki her soruyu cevaplamaya hazırız. Aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiz. Tüm sorularınızı içtenlikle cevaplamaya hazırız.

Neden Pam Ajans İle Çalışmalıyım?

Pam Ajans olarak 2016’dan bugüne kendimizi sektörün içerisinde geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Karşınıza çıkabilecek tüm sorunların çözümüne sahip bir ekibimiz var. Yurt içi ve yurt dışı tecrübelerimizi sizlere aktarıyor, tüm stratejilerilerimizi performansa dayalı kurguluyoruz. Bizce bir deneyin…

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Markanız için ihtiyaç duyduğunuz ekip arkadaşlarımızı sizinle ortak bir WhatsApp grubunda buluşturuyor, her an destek alabilmenizi sağlıyoruz.

Reklamlarıma Ne Kadar Harcamalıyım?

Markanızın reklamları için mevcut rekabet ortamında bulunabilecek düzeyde bütçe ayırmalısınız. Marka bilgilerinizi bizimle paylaşın, beraber inceleyelim.

Referanslarınız Gerçek Mi?

Web sitemizde gördüğünüz tüm referanslar şimdi veya daha önce hizmet sağladığımız çalışma ortaklarımızdır. Evet hepsi gerçek.

ROAS, Ciro Garantisi Veriyor Musunuz?

Hiç bir marka ile ön çalışma yapmadan, markanın performansını görmeden ROAS veya ciro garantisini kimse veremez. Her markanın performansı farklıdır. Biz markanın iç dinamiklerini incelemeden bir garanti vermiyoruz.

Ne Tür Hizmetler Sunuyorsunuz?

Dijital marka performansı denilince aslında akla gelen her hizmeti sunuyoruz. Dijital reklam yönetiminden tutun da, web site kurulumu ve tasarımı, web site yönetimi, entegrasyon çözümleri, e-ihracat çözümleri ve daha nicesi. Markanızın dijital dünyada ihtiyaç duyduğu her çözüme, tek bir merkezden destek oluyoruz.

Ücretleriniz Ne Kadar?

Aslında bu sorunun cevabı projeden projeye almak istediğiniz hizmete göre değişiklik gösteriyor. Daha detaylı bilgi için teklif al butonumuza tıklayabilirsiniz.

Yeriniz Nerede?

Pam Ajans ekibi Ankara / Çukurambar’dan hizmet vermektedir. Nerede olduğumuz hiç önemli değil Türkiye’nin her noktasına aktif bir şekilde hizmet verebilmekteyiz.

Ofisime, İşyerime Gelebilir Misiniz?

Pam Ajans olarak ofisinize, işyerinize maalesef gelemiyoruz. Fakat siz dilediğiniz zaman bizi ziyaret edebilirsiniz. Adresimiz sitemizin alt kısmındadır.

Ne Kadar Sürede İstediğim Ciroyu Yakalarım?

Bu sadece bizim elimizde olan bir durum değil. Ürün seçiminiz, fiyatlandırma politikanız, ekibiniz ve temeliniz ne kadar iyi olursa başarıyı o kadar kolay yakalarsınız. Biz sizlere yol gösteriyor, marka performansını arttırıcı çalışmalar yapıyoruz.

Performans

Bu kelimeyi çok duyuyor olabilirsiniz, emin olun daha sık duyacaksınız. Pam Ajans Dijital Performans Ajanslarının öncüsündendir. Sadece reklama değil marka performansına odaklanırız.

İletişim

İş ortaklığının olmazsa olmazı iletişimdir, sizi anlamak için sormaktan çekinmeyiz.

Bizi farklı kılan nedir?

Kontrol

Bütçe ve ciroyu her zaman kontrol altında tutarız, bir sorun varsa önce çözümüne odaklanır sonra bütçeyi kullanırız.

İnceleme

Günlük, haftalık ve aylık inceleme periyotlarda incelememizi yapar, önerilerde bulunuruz.

Ekibimizle Tanışın

Murat Erdogan

Founder

Cemrenur Erdem

Director

Nisa Seferoğlu Adv. Digital Marketing Specialist
bernaltuntas
Berna Altuntaş Adv. Digital Marketing Specialist
elifinan
Elif İnan Adv. Digital Marketing Specialist
asiyesahin
Asiye Şahin Adv. Digital Marketing Specialist
mervebozturk
Merve Boztürk Jr. Front-End Developer
aysemizrak
Ayşe Mızrak Snr. Graphic Designer
c
esrakoksalunlu
Esra Köksal Ünlü Digital Marketing Specialist
cerennur
Ceren Nur Digital Marketing Specialist
baristekgoz
Barış Tekgöz Graphic Designer Intern
bengisusimsek
Bengisu Şimşek Digital Marketing Intern
tugbaguder
Tuğba Güder Digital Marketing Intern
recepterlik
Recep Terlik Digital Marketing Intern
Merve Nur Ustaalioğlu Finance & Administrative Officer

Kurumsal Web Sitesi

E-ticaret Web Sitesi

Ekibimize Katıl

İş Ortağımız Olun

Markan için iletişime geç

Entegrasyon

Google Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Pazaryeri ve E-İhracat